GALIMEX CLUB

 

GALIMEX CLUB - je vernostný program spoločnosti Galimex s.r.o.  zameraný na rozšírenie služieb pre zákazníkov spoločnosti. Cieľom programu je zvyšovať starostlivosť, motiváciu a spokojnosť zákazníkov. Výhody poskytované spoločnosťou Galimex s.r.o. vo všetkých jej servisných prevádzkach, ako aj v internetovej predajni www.autosortiment.sk, može využívať ktorýkoľvek zákazník, ktorý sa pri vystavovaní faktúr za servisné služby, predaj náhradných dielov a autopríslušenstva preukáže klubovou kartou Galimex CLUB.

Členstvo vo vernostnom programe je možné získať vyplnením a podpísaním Žiadosti o vydanie klubovej karty pri: nákupe servisných služieb, náhardných dielcov a príslušenstva, nákupe automobilu, prostredníctvom www.galimex.sk a www.autosortiment.sk.


 

Získajte členskú kartu GALIMEX CLUB

a využívajte bonusový program, prostredníctvom ktorého získate výhody poskytované spoločnosťou Galimex s.r.o.

 

BONUS CLUB - pri predložení karty sa pri každom nákupe servisných služieb, náhradných dielcov a príslušenstva pripíše na účet karty kredit vo výške 3 % hodnoty nákupu.

SILVER CLUB - karta je vydaná zákazníkovi po splnení podmienky, že počas členstva v Galimex CLUB-e presiahli jeho celkové nákupy servisných služieb, náhradných dielov a autopríslušenstva  hodnotu 2 500 EUR. Pri jej predložení sa pri každom nákupe servisných služieb, náhradných dielcov a príslušenstva pripíše na účet karty kredit vo výške 4 % hodnoty nákupu.GOLD CLUB - karta je vydaná zákazníkovi po splnení podmienky,  že počas členstva v Galimex CLUB-e presiahli jeho celkové nákupy servisných služieb, náhradných dielov a autopríslušenstva  hodnotu  5 000 EUR. Pri jej predložení sa pri každom nákupe servisných služieb, náhradných dielcov a príslušenstva pripíše na účet karty kredit vo výške 5 % hodnoty nákupu.


DIAMANT CLUB - karta je vydaná zákazníkovi po splnení podmienky, že počas členstva v Galimex CLUB-e presiahli jeho celkové nákupy servisných služieb, náhradných dielov a autopríslušenstva  hodnotu  10 000 EUR. Pri jej predložení sa pri každom nákupe servisných služieb, náhradných dielcov a príslušenstva pripíše na účet karty kredit vo výške 6 % hodnoty nákupu.

 
Copyright © 2014 GALIMEX s.r.o.
Dátum poslednej aktualizácie webu 22.10.2018