GalimexEko a.s. - autorizovaný spracovateľ starých vozidiel

Odkazy na www stránky :

 

www.galimex.sk

Predmetom činnosti spoločnosti Galimex s.r.o. je predaj a servis automobilov VW, Audi a Škoda. Okrem autorizovaného predaja a servisu ponúkame kompletný sortiment originálnych náhradných dielov a doplnkového autoprislušenstva.
V rámci komplexných služieb ponúkame predaj vozidiel formou leasingu, havarijné poistenie vozidiel, predaj ojazdených vozidiel, poskytovanie náhradných vozidiel, požičovňu autopríslušenstva, autoumývareň, odťahovú službu a mnohé iné služby.

 


 

www.autosortiment.sk

Potreba rozšírenia svojich obchodných aktivít na internet viedla spoločnosť Galimex s.r.o. k rozhodnutiu zriadiť okrem klasických predajných miest aj vlastnú internetovú predajňu a ponúknuť tak svojim klientom väčší komfort a pohodlie pri nakupovaní.

 

 

 


 

www.stkmartin.sk

Spoločnosť STK Martin, s.r.o. bola založená v roku 1999 a od svojho vzniku prevádzkuje stanicu technickej kontroly, v ktorej vykonáva technické a emisné kontroly cestných motorových vozidiel kategórií M1, N1, O1, O2, L. V roku 2011 spoločnosť rozšírila ponuku svojich služieb o vykonávanie kontroly originality pre všetky kategórie motorových vozidie