... Vaša cesta istoty ...


Polo zadarmo? Áno! My ti ho preplatíme.*

Objednaj si Volkswagen Polo do 21. decembra 2018 a zapoj sa do súťaže. Tak nečakaj a objednávaj, pretože my víťazovi jeho Polo preplatíme.* Ak aj nevyhráš, nevadí. Mať Volkswagen Polo s priestranným interiérom a modernými asistenčnými systémami teraz už od 10 990 € je predsa vždy výhra.


NOVÁ ŠKODA FABIA.

Či už ste introvert alebo extrovert, zaručene oceníte kreatívny Color Concept, vďaka ktorému môže nová ŠKODA FABIA vyjadriť vašu osobnosť. Vyberte si disky kolies, spätné zrkadlá, strechu a zvyšok karosérie v rozličných farbách a zlaďte tak svoj osobitý štýl so štýlom vášho auta. Nová ŠKODA FABIA ponúka ideálne riešenia pre každého. Navštívte nás ešte dnes a získajte ju s limitovaným štartovacím bonusom.


Audi Q8. Vitajte v novej dimenzii.

Expresívny dizajn, inovatívna technika a umenie plniť tie najvyššie požiadavky - nový model Q8 spája všetko, čo reprezentuje značku Audi. Jeho športový vzhľad vzdáva poctu legendárnemu modelu Audi quattro a s novou osemuhoľníkovou jednodielnou maskou chladiča Singleframe jednoznačne poukazuje na budúcnosť. Interiér štvordverového SUV Coupé má prémiový charakter: priestranný, luxusný, s vysokým štandardom konektivity. Inteligentné systémy ovládania a špičková navigácia vás zavedú do digitálnej doby, počnúc systémom MMI touch response až po hlasové ovládanie. Podvozok a pohon sa postarajú o suverénnu, agilnú jazdu - ak je to nutné, aj v teréne.


Nový Touareg. SUV novej generácie.

Nový Touareg prezentuje svoj jedinečný vzhľad sebavedomým a čistým dizajnom. Špičkové technológie, ako elektromechanická stabilizácia náklonu karosérie, IQ. Matrix LED svetlomety a „Innovision“ kokpit, dodávané na želanie, posúvajú komfort, zážitok z jazdy a nadšenie na novú a vyššiu úroveň.


Nadišiel správny čas. Nové Audi A6 Limuzína.

Keď je dizajn v súlade s efektívnosťou a športový charakter so štýlom. Keď idú inovácie ruka v ruke s precíznosťou a progresívna elegancia je zrejmá z každej krivky. Keď sa tvary dopĺňajú s funkciami a nad všetkým stojí pokrok. Potom má trieda business vozidiel nový vlajkový model: Audi A6 Limuzínu. Atletickejší ako kedykoľvek predtým. Suverénny ako vždy.Užívajte si 5 rokov skutočnej pohody

Využite najpohodovejšiu ponuku benefitov k obľúbeným vozidlám ŠKODA. 5 rokov pohody, to je 5-ročná Záruka, 5 rokov Servis, Bezúročné financovanie*, bohatá výbava Paket Plus a k vybraným modelom vám pribalíme aj zimné komplety.MAKAŤ NESTAČÍ

Spojte silu s rozumom a vyberte si z najlepších úžitkových vozidiel. Teraz aj s cenovým zvýhodnením IDEAL až do výšky 5 700€. Rozhodnite sa pre lídra v inováciách a vyberte si jedno z najinteligentnejších úžitkových vozidiel - Volkswagen Caddy, Transporter, Caravelle, Multivan, Amarok alebo nový Crafter.

ONLINE PONUKA VOZIDIEL
Aktuálna online ponuka skladových, predvádzacích alebo jazdených vozidiel spoločnosti GALIMEX v prevádzkach v Martine a v Žiline.


AUTOVÝPREDAJSkladové vozidlá - výpredaj

Výpredaj skladových a predvádzacích vozidiel za mimoriadne zníženú cenu.

FACEBOOK


Pridajte si nas na FB
GALIMEX facebook
Pridajte si nás na Facebooku!

ŠEKOVÁ KNIŽKA

AUTOPRÍSLUŠENSTVO - KOLEKCIE, KATALÓGY

AKCIE / NOVINKY

TLAČOVÉ SPRÁVY, PODUJATIAVrámci unikátneho podujatia Volkswagen Úžitkové vozidlá Test & Drive Days 2018 sa mohli profesionáli, ako aj široká verejnosť presvedčiť o nesporných kvalitách vozidiel Volkswagen na vlastnej koži v rámci testovacích jázd.

Pokračovanie článku, ktorý bol uverejnený v Žilinskom večerníku dňa 31.10.2018California je ideálnym vozidlom, v ktorom sa všade cítite ako u vás doma, bez ohľadu na to, či cestujete na dovolenku alebo počas všedných dní. Môžete sa tešiť na úsporné motory, exkluzívnu výbavu interiéru, moderné systémy infotainment a asistenčné systémy a inovatívne mobilné online služby.

Pozrieť video ...Škoda Octavia RS230 bola, pred faceliftom, najlepšou Škodou vôbec. Ani Fabia, žiadna, nebola lepšia, ba dokonca ani Superb, aj keď Sportline s 2,0 TSI a automatom bol veľmi dobrý. Lenže štvoroký facelift auto zmenil. Spoiler alert, vôbec to nebola zmena k horšiemu, skôr ostalo auto rovnako výborné, alebo je dokonca lepšie.

Pokračovanie článku ...V automobilovom svete platí nepísané pravidlo, že ak vás zaujíma, akými technológiami budú v ďalšej dekáde disponovať bežne dostupné modely, stačí si pozrieť niektorú zo súčasných vlajkových lodí prémiového segmentu.

Príchod novej vlajkovej lode z prémiového segmentu je aj preto vždy výnimočná udalosť. Najnovším prírastkom do spomínanej rodiny je nové Audi A8.

Pokračovanie článku ...Galimex je na trhu už 26 rokov a okrem osobných áut značiek Volkswagen, Audi a Škoda sa venuje aj osobitnej kategórii – úžitkovým vozidlám Volkswagen. Už niekoľko rokov je to samostatná značka, ktorá predáva väčšinu svojich úžitkových vozidiel na trhu západnej Európy. Ale aj slovenskípredajcovia sa môžu pochváliť nárastom predaja týchto úžitkových áut.

Pokračovanie článku, uverejneného v časopise Stavebníctvo a bývanieOrientujeme sa na predaj a servis áut značiek VW, Audi, Škoda a Volkswagen úžitkové vozidlá. Sme dospelá, seriózna a etablovaná spoločnosť na trhu. Ale na začiatku to bolo niečo medzi odvahou a riskom.

Pokračovanie článku, ktorý bol uverejnený v samostatnej prílohe Žilinského večerníka dňa 14.11.2017Ubehlo to ako voda. Spoločnosť Galimex, ktorá sa orientuje na predaj áut značiek Škoda, VW a Audi a ich servisovanie, si pripomína už štvrťstoročie svojej existencie. Dosť dôvodov na bilanciu. Spolu s nami spomínajú bratia Igor a Peter Uhríkovci, konatelia a majitelia spoločnosti Galimex.

E-SHOP AUTOSORTIMENT.SK 
Internetová predajňa náhradných dielcov a príslušenstva spoločnosti Galimex s.r.o.

 

AUDI Gebrauchtwagen :plus

AUDI Gebrauchtwagen :plus
Unikátny systém predaja prakticky nových a veľmi málo jazdených manažérskych vozidiel priamo od vrcholových manažérov AUDI A.G.

AUDI Gebrauchtwagen :plus

ORIGINÁLNE DIELY
Originálne náhradné diely - pre všetky značky automobilov
Originálne diely

GALIMEX MONITOR 
Vyskúšajte si internetový portál systému GALIMEX MONITOR pre online monitorovanie vozidiel. Služba zabezpečuje monitorovanie pohybu sledovaných vozidiel a následné spracovanie a vyhodnotenie údajov o ich prevádzke.
 

GALIMEX CLUB
Získajte s GALIMEX CLUB kartou kredit vo výške 3%, 4%, 5% alebo 6% hodnoty nákupu!

Bonus Club

GalimexEko a.s.


GalimexEko a.s. 

autorizovaný spracovateľ starých vozidiel

AUTODOPRAVA- vykonávanie zemných prác

- preprava materiálu

CERTIFIKÁCIA


Spoločnosť Galimex s.r.o. zaviedla a používa systém riadenia kvality ISO 9001/2000 v oblasti predaja a servisu automobilov.

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
Informácie pre návštevníkov webovej stránky o spôsobe spracovávania poskytnutých osobných údajov.

POCHVALA A KRITIKA
Napíšte nám, čo Vás potešilo, alebo naopak - čo sa Vám nepáči! Pomôže nám to zlepšiť služby práve pre Vás!

VÝPREDAJ - NÁHRADNÉ DIELYINFO:
- prevádzka: GALIMEX s.r.o. Žilina
- email: predajcand@galimexza.sk
- tel: 041 / 5061 109, 0915 828 300

AKTUALITYVitajte vo svete Volkswagen

Audi novinky - vždy aktuálne.

Ponúkame Vám niekoľko zaujímavých článkov o automobiloch značky Škoda.

Prečítajte si zaujímavé správy zo sveta úžitkových vozidiel Volkswagen.

SPOTREBA PALIVA A EMISIE


Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2

V zmysle ustanovenia § 4 ods. 2 Nariadenia vlády SR č. 384/2004 Z. z. o dostupnosti spotrebiteľských informácií o spotrebe paliva a o emisiách CO2 pri predaji a leasingu nových osobných automobilov (ďalej len nariadenie), Slovenská obchodná inšpekcia vypracovala desiate vydanie príručky o spotrebe paliva a emisiách CO2 nových osobných automobilov. Príručka obsahuje aktuálny zoznam všetkých nových osobných automobilov (kategória M1), ktoré sa v SR ponúkajú na predaj.


Príručka o spotrebe paliva a emisiach CO2 2018 – vydanie XIV

Príručka 2018 – zoznam nových osobných automobilov

 
Copyright © 2014 GALIMEX s.r.o.
Dátum poslednej aktualizácie webu 10.12.2018